Si të dekorojmë një ballkon të veçantë, plot lule dhe gjelbërim
 
Shperndaje
ikub#: 2005170019
Ballkoni apo veranda është një alternativ e mirë në vend të kopshtit të shtëpisë ku mund të mbani lule të kujdeseni për to dhe mbi të gjitha t'i japin ballkonit tuaj një pamje më të bukur.
FOTO GALERI

Kështu me disa vazo lulesh që preferoni mund ta transformoni ballkonin tuaj vendin ku mund të pini një kafe në mëngjes dhe të shijoni ajrin e pastër apo në mbrëmje.

loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BALLKONI GJELBERIM LULE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved