Lëkura. 5 probleme, 5 receta...me banane
 
Shperndaje
ikub#: 2005200039
Përfitimet e lëkurës së bananes njihen për shekuj me radhë në kujdesin e problemeve të ndryshme të lëkurës sonë dhe jo vetëm.
FOTO GALERI
Ja si ta përdorni lëkurën e bananes për të pasur një lëkurë perfekte dhe të re.
 
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: BANANE LEKURA PROBLEME RECETA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved