Zona e bikinit. Si ta depiloni në mënyrë perfekte
 
Shperndaje
ikub#: 2006070016
Tani që plazhi erdhi depilimi thuajse bëhet i përditshëm dhe se ekspozimi i lëkurës është shumë i madh sidomos në plazh.
FOTO GALERI
Ndiqni këto hapa për të shmangur acarimin e zonës dhe të keni një lëkurë të pastër dhe të butë.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DEPILIMI ZONA E BIKINIT

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved