Që sqetullat e errëta të mos i keni më problem...
 
Shperndaje
ikub#: 2006240057
Pjesa nën sqetull përgjithësisht errësohet si pasojë e depilimit, anti-djersave me alkool, por edhe e një higjiene jo të pastër.
FOTO GALERI
Gjithsesi, kanë një pamje të bezdisshme që na bën të ndjehemi jo rehat. Veshjet verore i ekspozojnë edhe më shumë.
Një prej tyre është edhe pjesa e errët në zonën e sqetullave. Mirëpo mos u shqetësoni më. Ka disa mënyra natyrale se si mund ta zbardhini këtë zonë në shtëpi. Pjesa nën sqetull përgjithësisht errësohet si pasojë e depilimit, anti-djersave me alkool dhe një higjiene jo të pastër. Gjithashtu është shumë e rëndësishme që qelizat e vdekura të lëkurës të largohen edhe në këtë zonë.
 Ja se si mund ta zbardhini këtë zonë në shtëpi.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: PROBLEM SQETULLA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved