Si mund të flini gjumë kur moti është shumë i nxehtë?
 
Shperndaje
ikub#: 2006250130
Ekzistojnë disa taktika se si t’iu zeje gjumi gjatë verës.
FOTO GALERI
Tashmë jemi në qershor dhe e ndiejmë që temperaturat e nxehta po afrohen. Nëse ne dimë si ta përballojmë të ftohtin, nxehtësia është shumë e vështirë për tu menaxhuar. Vapa përvëluese nuk ka mbërritur akoma, por jemi të sigurte që do të vijë kështu që duhet të marrim masat e duhura. Ne e dimë që dielli i nxehtë na shkakton djegie në lëkurë, lodhje dhe pagjumësi. Për sa i përket pagjumësisë janë disa truke që duhet ti praktikoni menjëherë. Shfletoni galerinë e mësipërme për disa këshilla se si të flini gjumë gjatë verës së nxehtë.
 
Shfleto artikuj te tjere per: GJUME MOTI TEMPERATURA VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved