Mënyra natyrale si të bëni vetë scrubin e buzëve
 
Shperndaje
ikub#: 2006270029
Doni që buzët tuaja të duken më mishtore dhe të bukura?
FOTO GALERI

Ne po ju tregojmë disa mënyra natyrale se si të bëni vetë scrubin tuaj të buzëve me disa ingredientë të thjeshtë që mund t’i keni në shtëpi.

 

Shfleto artikuj te tjere per: BUZE MENYRA NATYRALE SCRUBI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved