Vajza ju tashmë mund të përdorni deodorantin e meshkujve, ja pse...
 
Shperndaje
ikub#: 2006300060
Ndërroni deodorantin e djersës me partnerin tuaj sepse do të mahniteni nga rezultatet.
FOTO GALERI
Normalisht që "burrat" dhe "gratë" kanë produkte të ndryshme për kujdesin e tyre si shampot, kremrat dhe antidjersën. Por në këtë artikull ju do të mësoni se deodoranti i meshkujve mund të përdoret edhe nga femrat. Deodoranti i djersës përdoret për të shmangur djersën në sqetulla, sidomos gjatë sezonit veror. Shfletoni galerinë e mësipërme për të kuptuar avantazhet e deodorantit të meshkujve nëse e përdorin edhe femrat. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AROME DEODORANT DJERSE MESHKUJ VAJZA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved