Gjithçka ju duhet për t’iu mbajtur të freskët nga mëngjesi në darkë
 
Shperndaje
ikub#: 2007030089
Mbajini këto produkte të freskëta për të shpëtuar nga vapa e nxehtë.
FOTO GALERI
Më në fund vera e shumëpritur është këtu. Pavarësisht se ne e duam shumë sezonin veror, vapa e nxehtë është shqetësimi kryesor prandaj janë disa taktika që duhet të shpëtojmë dhe të ndihemi të freskët. Gjithashtu nëse punoni nga shtëpia dhe kondicioneri nuk ka rezultat ju duhet me patjetër të provoni këto mënyra. Shfletoni galerinë e mësipërme për të mësuar se si mund ta bëni ambientin tuaj më të freskët. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: NXEHTE PRODUKTE TEMPERATURA VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved