4 mënyra si të dalloni orizin natyral nga ai plastik
 
Shperndaje
ikub#: 2008050030
Disa prodhues dhe falsifikues të ushqimeve kanë gjetur një mënyrë të bashkimit të patates me lëndë plastike dhe toksike për trupin duke krijuar atë që ne sot e njohim si orizin plastik.
FOTO GALERI
Por si ta dalloni nëse orizi që konsumoni është natyral apo plastik. Ja 4 mënyra.
 
Shfleto artikuj te tjere per: ORIGJINAL ORIZI PLASTIK

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved