univers promotion
JE BIZNES? KLIKO KETU


 
3999 artikuj aktive


Komente 0 Komente Para 7 ditesh
Apartamenti ndodhet te Vollga.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605100143

Komente 0 Komente Para 24 min
Ambienti shtrihet ne katin perdhe me 100 m2 dhe 15 m2 per tavolina jashte.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605240119

Komente 0 Komente Para 24 oresh
Do te gjeni: banakun me raftet ne hyrje te dyqanit dhe ne pjesen e mbrapme te gjitha pajisjet e nevojshme per prodhimin dhe tregetimin e produkteve te brumit.
Postuar nga lmulla
ikub# 1605230120

Komente 0 Komente Para 3 oresh
Dyqani ndodhet ne kryqezim te rrugeve, prane Oxhakut ne Tirane.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605230054

Komente 0 Komente Para 24 oresh
Ambienti i biznesit ndodhet tek kryqezimi i 21-shit
Postuar nga k.gj
ikub# 1605230116

Komente 0 Komente Para 24 oresh
Toka ka akses me autostraden e re Tirane-Elbasan.
Postuar nga lmulla
ikub# 1605230118

Komente 0 Komente Para 4 oresh
Apartamenti shitet bosh dhe ka orientim nga Lindja.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605170051

Komente 0 Komente Para 4 oresh
Apartamenti ndodhet ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605170048

Komente 0 Komente Para 4 ditesh
Apartamenti eshte me orientim nga Lindja dhe me certifikate pronesie.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605130148

Komente 0 Komente Para 4 ditesh
Aktualisht eshte i dhene me qera per kontrate afatgjate.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605130171

Komente 0 Komente Para 5 ditesh
Apartamenti ofrohet bosh, vetem me aneksin e gatimit.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605120124

Komente 0 Komente Para 5 ditesh
Godina gjendet ne rrugen Medar Shtylla.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605120131

Komente 0 Komente Para 6 ditesh
Vila ndodhet tek lagjia Afrimi, Fier.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605110128

Komente 0 Komente Para 12 ditesh
Call Center.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605050122

Komente 0 Komente Para 8 ditesh
Apartamenti eshte imobiluar.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605090144

Komente 0 Komente Para 11 ditesh
Dyqani eshte me fasade xhami, 4 metra i larte.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605060148

Komente 0 Komente Para 11 ditesh
Apartamenti ndodhet prane fushes Ali Demi.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605060151

Komente 0 Komente Para 12 ditesh
Cilesi e larte ndertimi nen ajrin e paster te fshatit.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605050143

Komente 0 Komente Para 12 ditesh
Ambjenti gjendet ne katin e pare me fasade xhami nga rruga kryesore.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605050089

Komente 0 Komente Para 12 ditesh
Apartamenti gjendet ne kompleks banimi shume prane restorant Freskut.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605050148

Komente 0 Komente Para 14 ditesh
Apartamenti eshte me hipoteke.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605030028

Komente 0 Komente Para 14 ditesh
Dyqani gjendet ne brendesi te lagjes, shume prane rruges "Mine Peza" dhe rruges se Durresit.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605030119

Komente 0 Komente Para 14 ditesh
Ambient me qera per klinike mjekesore.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605030135

Komente 0 Komente Para 14 ditesh
Ambienti ndodhet ne Katin perdhe ne nje pallat te ri.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605030128

Komente 0 Komente Para 14 ditesh
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, dhe kapet nga drita e diellit.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605030114

Komente 0 Komente Para 14 ditesh
Dyqani mund te pershtatet per zyre, agjensi, market, show room, etj.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605030113

Komente 0 Komente Para 21 ditesh
Call Center
Postuar nga k.gj
ikub# 1604260049

Komente 0 Komente Para 7 ditesh
Apartamenti ndodhet ne Katin e 4-ert me Orientim Jug-Lindje.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605100148

Komente 0 Komente Para 7 ditesh
Apartamenti eshte me orientim nga Perëndimi.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605100146

Komente 0 Komente Para 5 ditesh
Dyqani eshte me hipoteke.
Postuar nga Dada
ikub# 1605120041

Komente 0 Komente Para 7 ditesh
Apartamenti ka 1 ambjent ndenje dhe gatimi , 2 dhoma gjumi, 1 tualet
Postuar nga k.gj
ikub# 1605100140

Komente 0 Komente Para 7 ditesh
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-ert me orientim Jug-Lindje.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605100152

Komente 0 Komente Para 18 ditesh
Apartamenti ndodhet prane shkolles 11 Janari.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604290073

Komente 0 Komente Para 18 ditesh
Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt. Orientim lindje-perendim me pamje te Tiranes dhe liqenit artificial.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604290074

Komente 0 Komente Para 20 ditesh
Pallati ka cilesi te larte ndertimi, me roje, ashensor, lulishte.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604270145

Komente 0 Komente Para 20 ditesh
Cmimi: 2300 Euro/muaj perfshire taksat.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604270138

Komente 0 Komente Para 20 ditesh
Apartamenti ndodhet ne nje Pallat te ri; mobilim pothuajse i ri, verande e madhe me pamje nga liqeni.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604270142

Komente 0 Komente Para 20 ditesh
Apartamenti eshte me pamje nga Tirana, orientimi jug.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604270135

Komente 0 Komente Para 20 ditesh
Apartamenti eshte me hipoteke.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604270137

Komente 0 Komente Para 20 ditesh
Shtepia sapo eshte rikonstruktuar dhe ofrohet e mobiluar me mobilje te reja.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604270133

Komente 0 Komente Para 21 ditesh
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te vitit 2016.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604260194

Komente 0 Komente Para 21 ditesh
Apartamenti eshte me hipoteke dhe ka orientim jug-perendim.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604260199

Komente 0 Komente Para 21 ditesh
Apartamenti eshte me cilesi te larte punimesh.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604260191

Komente 0 Komente Para 21 ditesh
Apartamenti eshte me hipoteke.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604260196

Komente 0 Komente Para 21 ditesh
Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne Katin 4 me ashensor.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604260197

Komente 0 Komente Para 14 ditesh
Siamo un’azienda italiana di oltre 600 persone, leader nella vendita per telefono ed on-line di assicurazioni, luce, gas, ADSL, altri prodotti finanziari.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605030121

Komente 0 Komente Para 19 ditesh
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar te Tiranes.
Postuar nga k.gj
ikub# 1604280149

Komente 0 Komente Para 6 oresh
Preferohet te kete eksperience ne Bar
Postuar nga ebazi
ikub# 1605240026

Komente 0 Komente Para 6 oresh
Mosha 25-45 vjec
Postuar nga ebazi
ikub# 1605240031


Komente 0 Komente Para 4 min
NOVA është kompania lider në tregun shqiptar në fushën e produkteve profesionale për aktivitete si bare, restorante, hotele apo zyra.
Postuar nga lmulla
ikub# 1605240125

Komente 0 Komente Para 5 min
Nuk do te mungojne edhe Erik Lloshi, Anxhela Peristeri, Erinda Neziri & Aurel Thellimi. Ju mirepresim te dashur miq! Celular: +35569 3252322
Postuar nga a.malia
ikub# 1605240124

Komente 0 Komente Para 6 min
“Gazzetta dello Sport” ka bërë një analizë të vlerës monetare të kartonëve të futbollistëve të Shqipërisë të cilët luajnë të gjithë me skuadra jo shqiptare. Lojtari më i çmuar është Hysaj.
Postuar nga e.t
ikub# 1605240123

Komente 0 Komente Para 12 min
Mickey... nje atmosfere e mbrekullueshme na pret ne Folie Terrace te dashur miq. Ju mirepresim ta ndajme ate se bashku! Celular: +35566 2025970
Postuar nga a.malia
ikub# 1605240121

Komente 0 Komente Para 12 min
Ja modelet tendence te rrobave te banjës për verën 2016-te.
Postuar nga at.k
ikub# 1605240120

Komente 0 Komente Para 32 min
Dj Dragao & Dj Sony... ju mirepresim te dashur miq te kalojme nje mbremje te bukur nen shoqerine e muzikes latine! Celular: +35569 2022792
Postuar nga a.malia
ikub# 1605240118

Komente 0 Komente Para 35 min
Ju mirepresim ne nje mbremje ndryshe e shoqeruar nga muzika e vjeter qe nuk ka vdekje kurre, nje muzike plote ngjyreshe qe jep kenaqesine si kurre me pare! Celular: +35569 2022792
Postuar nga a.malia
ikub# 1605240117

Komente 0 Komente Para 36 min
Sherbime punesimi
Postuar nga k.gj
ikub# 1605240116

Komente 0 Komente Para 40 min
Sherbime punesimi.
Postuar nga k.gj
ikub# 1605240115

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10