ebuy
JE BIZNES? KLIKO KETU

 
4305 artikuj aktive


Komente 0 Komente Para 5 ditesh
Shitet shtepi dhe truall ne Tapize. Objekti ndodhet ne aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kryesore.
Postuar nga indritkello
ikub# 1509250098

Komente 0 Komente Para 13 ditesh
SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Adsl, Luce e Gas. Offriamo un confronto di tutti i migliori provider a oltre 1 Milione di utenti al mese. Grazie alla pubblicità...
Postuar nga indritkello
ikub# 1509170058

Komente 0 Komente Para 5 ditesh
Prona ndodhet ne Aksin nacional Fushe Kruje - Kamez, 500m nga rruga kryesore. Toka ka nje siperfaqe mbi 2000m2 dhe eshte me certefikate pronesie ndersa shtepia eshte ne perfundim te procesit te...
Postuar nga indritkello
ikub# 1509250107

Komente 0 Komente Para 7 ditesh
Relaks i plote per nusen nga e hena ne te diele 7 dite me 32 procese sherbimi ne diten e saj me te vecante tek B&B Hair Style
Postuar nga Morava
ikub# 1509300178

Komente 0 Komente Para 5 ditesh
ProMarketing shpall te lire pozicionin IT (HELP DESK) Selia Elbasan
Postuar nga Prom Albania
ikub# 1509250162

Komente 0 Komente Para 13 ditesh
SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Adsl, Luce e Gas. Offriamo un confronto di tutti i migliori provider a oltre 1 Milione di utenti al mese.
Postuar nga indritkello
ikub# 1509170049

Komente 0 Komente Para 19 oresh
Call Center
Postuar nga k.gj
ikub# 1510060072

Komente 0 Komente Para 14 oresh
Kompani Nderkombetare Telemarketingu
Postuar nga k.gj
ikub# 1510050176

Komente 0 Komente Para 18 oresh
Call Center
Postuar nga k.gj
ikub# 1510060079

Komente 0 Komente Para 13 ditesh
SosTariffe.it è un’azienda italiana, leader sulla comparazione di Adsl, Luce e Gas.
Postuar nga Sostariffe
ikub# 1509160069

Komente 0 Komente Para 7 ditesh
Vila eshte totalisht e mobiluar.
Postuar nga Homeplus Albania
ikub# 1509230054

Njoftime te tjera Shiten Paisje Palestre
Komente 0 Komente Para 15 oresh
Paisjet kane ardhur nga Italia.
Postuar nga e.zhiva
ikub# 1510020136

Komente 0 Komente Para 13 oresh
Sherbime postare.
Postuar nga k.gj
ikub# 1509300206

Komente 0 Komente Para 14 oresh
Call Center
Postuar nga k.gj
ikub# 1510050169

Komente 0 Komente Para 15 oresh
Toka ndodhet afer Shkembit te Kavajes, Durres.
Postuar nga e.zhiva
ikub# 1510020118

Komente 0 Komente Para 14 oresh
Apartamentet ndodhen ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik.
Postuar nga e.zhiva
ikub# 1510020146

Komente 0 Komente Para 21 oresh
Ambienti ndodhet tek rruga Reshit Collaku, te Enti Rregullator i Telekomit (pas Shallvareve).
Postuar nga e.zhiva
ikub# 1510030020

Komente 0 Komente Para 19 ditesh
Full option, dokumenta te paguara per nje vit
Postuar nga akeqi
ikub# 1509110043

Komente 0 Komente Para 22 ditesh
Apartamenti ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qytetit.
Postuar nga amilingu
ikub# 1509080117

Komente 0 Komente Para 12 ditesh
Albaelettrica, është specializuar në tregtimin me shumicë e pakicë të materialeve elektrike, civile, industriale, si edhe në projektimin dhe instalimin e tyre.
Postuar nga Marigleni
ikub# 1509250144

Komente 0 Komente Para 20 ditesh
Hyundai Santa Fe viti 2002 e sapoardhur me dogane te paguar, motorr 2.4 benzine + gaz (sekuencial ne kok te pistonit, marka brc i shenuar ne leje qarkullim)
Postuar nga k.gj
ikub# 1509100057

Komente 0 Komente Para 18 oresh
Ambienti ndodhet prane Fakultetit te Juridikut.
Postuar nga e.zhiva
ikub# 1510050090

Komente 0 Komente Para 21 ditesh
Call Center
Postuar nga akeqi
ikub# 1509090153

Komente -4 Komente Para 19 ditesh
Prodhim vezesh ne pularine me standarte europiane
Postuar nga akeqi
ikub# 1509110099

Komente 0 Komente Para 12 ditesh
Ambient shume i pershtatshem per zyra.
Postuar nga indritkello
ikub# 1509180074

Komente 0 Komente Para 43 oresh
Vila Zeus prane aeroportit "Nene Tereza", Tirane, ofron sherbime hotelerie, bar e restorant.
Postuar nga e.zhiva
ikub# 1509280056

Komente 0 Komente Para 18 oresh
Apartamenti ndodhet perballe shkolles Petro Nini afer Liqenit Artificial, rruga Ymer Kurti.
Postuar nga e.zhiva
ikub# 1510010083

Komente 0 Komente Para 18 oresh
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire.
Postuar nga a.lapardhoti
ikub# 1510010080

Komente 0 Komente Para 15 ditesh
Apartamenti ndodhet ne Rr.Vaso Pasha, prane Gardes.
Postuar nga k.gj
ikub# 1509150126

Komente 0 Komente Para 7 ditesh
Apartamenti ndodhet prane shkolles Deshmoret e Lirise, 150m larg Stadiumit Dinamo.
Postuar nga e.zhiva
ikub# 1509230168

Komente 0 Komente Para 6 oresh
Vendndodhja: Shiroke,Shkoder, Shitet Vile 2 kateshe me sip 290 m/2 ne Shiroke, Shkoder. Vila ka 2 dhome e kuzhine me holl shume te madh, koridor dhe banjo. Eshte e rrethuar dhe ka toke te perfshire....
Postuar nga elami
ikub# 1510020147

Komente 0 Komente Para 7 oresh
Shtatë persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për shpërdorim detyre dhe falsifikim të dokumenteve. Tre prej tyre punonjës të Hipotekës.
Postuar nga e.t
ikub# 1510060228

Komente 0 Komente Para 7 oresh
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit është shprehur se për të më mirë do të ishte që kryeministri serb të mos vinte në stadium.
Postuar nga xh.a
ikub# 1510060227

Komente 0 Komente Para 7 oresh
Ministri i Mirëqenies Sociale është shprehur se nuk ka shanse për azilkërkuesit shqiptarë në Gjermani. Ai theksoi se rruga ilegale është jo e suksesshme dhe jo premtuese.
Postuar nga xh.a
ikub# 1510060226

Komente 0 Komente Para 8 oresh
Kryeministri Rama së bashku me trajnerin dhe disa lojtarë të Kombëtares Shqiptare kanë dhënë sërish një mesazh sensibilizues lidhur me mbarëvajtjen e ndeshjes Shqipëri-Serbi.
Postuar nga xh.a
ikub# 1510060222

Komente 0 Komente Para 8 oresh
Sipas PDSH-së në Maqedoni, Shërbimi Sekret është shkaktari i të këqijave që bëhen ndaj shqiptarëve.
Postuar nga xh.a
ikub# 1510060221

Komente 0 Komente Para 8 oresh
Sipas ekspertes të deshifrimit të tipareve Jean Haner, çdo pjesë e fytyrës sonë lidhet me një pjesë të veçantë të personalitetit. Buzët tregojnë pikërisht karakterin tonë në një marrëdhënie; sa bëjmë...
Postuar nga k.s
ikub# 1510060220

Komente 0 Komente Para 8 oresh
Kafja e mëngjesit njihet për vlerat e saj, por tani ekziston një tjetër arsye për të buzëqeshur me një filxhan të kafesë, mbrojtja e dhëmbëve, pohon revista profesionale dentare.
Postuar nga k.s
ikub# 1510060219

Komente 0 Komente Para 9 oresh
Përmes një postimi të bërë në Instagram, Vin Diesel ka folur rreth filmit "Furios 8", që ka mbetur pa regjisor, por aktori ka thënë se ai është zgjedhja e duhur për të marrë drejtimin e tij.
Postuar nga k.s
ikub# 1510060217

Komente 0 Komente Para 9 oresh
A ka disa gjëra që duhen shmangur në rrjetet sociale? Përgjigja është po. Interneti nuk është albumi i familjes ku duhet të hedhësh foto familjare dhe kujtime sekrete. Çdo gjë që vendos online bëhet...
Postuar nga k.s
ikub# 1510060216

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10