Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Foto qesharake të kafshëve për 2017 që do ju bëjnë të qeshni
 
Shperndaje
ikub#: 1712160031
Fotografitë më të bukura të kafshëve të egra për 2017.
Fotografia e një brejtësi të vogël pylli duke qeshur është një mrekulli e shkrepur në momentin e duhur. Kjo foto ka fituar edhe një çmim të lartë në Çmimin e Fotografisë "Wildlife Photography" të vitit 2017.
 
Konkursi i fotografisë synon të rrisë ndërgjegjësimin për ruajtjen e kafshëve dhe natyrës përmes komedisë. Në të marrin pjesë më shumë se 3.500 foto nga 86 vende.
 
Në fotot më të bukura dhe komike të natyrës së egër përfshijnë një çift arinjsh të dashuruar nënë yjet e qiellit, një fokë e habitur, disa majmunë duke i dhënë  motorit etj.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FOTO GAZMORE KAFSHET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved