Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Surpriza e biondes shtatzënë
 
Shperndaje
ikub#: 1712180109
Një bionde merr një lajm te rëndësishëm dhe shkon me vrapo tek i shoqi.
Ajo ne fakt e ndesh atë ne rruge, i hidhet ne qafë dhe i thotë:
 
- Zemër do te them një lajm te madh. Ti do gëzohesh shume... E gjen dot çfarë? Jam shtatzënë..
- Çfarë? Seriozisht e ke? Kjo është fantastike..
- Po. Dhe e di lajmin me te madh? Janë binjake.
- Mos me thuaj.. Vërtet? Si e more vesh qe tani?
- Po ja. Shkova te blija ne farmaci një test shtatzënie. Farmacistja me shiti një pako ku ishin dy teste. Unë i bëra dhe dolën pozitive qe te dyja. A nuk është mrekulli?
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BINJAKE BIONDE LAJMI SHTATZENE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved