Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çifti seks në makinë, taksisti i nxjerr jashtë (Video)
 
Shperndaje
ikub#: 1712220088
Një çift është nxjerrë jashtë nga taksia pasi janë kapur duke bërë veprime të turpshme.
Ngjarja është filmuar në një nga rrugët e Moskës Rusi. Taksisti është nervozuar kur ata e pyetën nëse mund t’i linte vetëm për dhjetë minuta, që ishin sa më privatisht shkruan Daily Mail.
“Jeni në vete, t’ju lë makinën që ju të bëni seks në të? Dilni jashtë dhe shkoni ku të doni”, ka thënë taksisti, që deri në atë moment përpiqej të mos t’ju kushtonte vëmendje.
Pas kësaj, protagonistet kane paguar shërbimin e taksisë dhe kanë pranuar të dalin jashtë, pasi kanë veshur më parë teshat.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CIFTI RUSI SEKS TAKSISTI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved