Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Keni parë ndonjë mamjmun të kilikoset? Ja momenti i adhurueshëm kur ai shkrihet se qeshuri
 
Shperndaje
ikub#: 1712250028
Na bëri edhe neve të qeshnim pafund.
Ky është momenti kur një gorillë e vogël jetime fillon të luaj dhe të qeshë me shpetuesin e saj nga trafiku i paligjshëm i kafshëve.
 
Kjo video argëtuese është xhiruar në Republikën Demokratike të Kongos dhe është gjthçka që ju duhet në këtë ditë Krishtlindjesh.
 
Krijesa e vogël rrotullohet dhe dëgjohet duke qeshur ndërsa kujdestari i saj e ngacmon atë nën sqetull.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MAJMUNI QESHJA VIDEO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved