Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
"Straight arm challenge", sfida e re që po bën bujë në Youtube
 
Shperndaje
ikub#: 1712270074
Pas disa sfidave te mëparshme, ja cila është me e fundit qe po i tundon te gjithë.
Ditët e fundit ne Youtube, por edhe ne Twitter po përhapet me shpejtësi një sfide e re me emrin "straight arm challenge". Rregulli i vetëm është pirja e çdo lloj pijeje duke e mbajtur \krahun drejt lart. Me pas ju duhet ta shfaqni videon se bashku me hashtagun #straightarmchallenge. 
Fillimisht kur e dëgjon sfida duket e lehte, por ne fakt nuk është kështu. Ky gjest kërkon goxha stërvitje paraprake dhe përqendrim ne mënyrë qe lëngu te mos derdhet neper trup, por direkt ne goje. Nëse e mbani krahun pa përthyer dhe arrini te pini çdo gjë qe hidhni jeni fitimtare, por kjo është shume e vështirë te arrihet.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KRAHU PIJA SFIDA YOUTUBE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved