Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Beni shkruan në bankat e shkollës
 
Shperndaje
ikub#: 1712280060
Ne orën e mësimit, mësuesja sheh Benin qe po shkruan dhe i thotë:
- Beni mjaft shkrove ne banke!
- Mësuese, por unë nuk kam me flete ne fletore..
- Shume mire. Nesër do shkruash 1000 here "Nuk shkruaj mbi banka"
 
Te nesërmen mësuesja hyn ne klase dhe çfarë te shohë... Ajo tmerrohet dhe i thotë Benit:
 
- Ore Beni, po çfarë ke bere kështu?
- Epo siç me thate ju mësuese.. Unë shkrova 100 here "Nuk shkruaj" mbi çdo banke...
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BANKA BENI MESUESJA SHKRIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved