Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Biondja e zgjuar
 
Shperndaje
ikub#: 1712290117
Një bionde shkon tek fotografi dhe i thotë:
- Përshëndetje zotëri. Këtu kam një fotografi te bashkëshortit tim te ndjere. Me pëlqen shume kjo foto,  përveç kësaj kapelës se tmerrshme. A mundeni dot ta rregulloni foton dhe ta hiqni kapelën?
- Patjetër zonje, vetëm me thoni ne cilën ane e mbante vijën e flokëve bashkëshorti juaj?
- Kjo nuk me kujtohesh shume mire ne fakt, por ju mund ta shihni kur t'i hiqni kapelën...
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BIONDE FOTOGRAFIA RREGULLIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved