Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Beni dhe detyrat e matematikes
 
Shperndaje
ikub#: 1712300005
Beni është ne klase dhe fillon ora e matematikes.
Mësuesja e pyet:
 
- Beni ku i ke detyrat e matematikes për sot?
- Ato vranë veten mësuese?
- Çfarë thua more Beni..
- Po mësuese kishin shume probleme dhe nuk i zgjidhnin dot..
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BENI DETYRAT MATEMATIKA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved