Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Binjake të lindur me një vit diferencë...
 
Shperndaje
ikub#: 1801020011
Binjakët Joaquin dhe Aitana de Jesus Ontiveros duhej të lindnin më 27 janar të vitit 2018.
Megjithatë, nëna e tyre shkoi në lindje të parakohshme në natën e Vitit të Ri, dhe bebet lindën në ditë, muaj dhe vite të ndryshme. Ata erdhën në jetë shëndosh e mirë, në Qendrën Mjekësore Rajonale Delano në Kaliforni në SHBA.
Dy binjakët, ndonëse ndajnë gjithçka së bashku, nga genet e deri te ushqimi, ata nuk do ta kenë ditëlindjen e njëjtë. Dhe diferenca kësaj radhe s’është pak, plot një vit...
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BINJAKE DATELINDJE VITI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved