Kur Beni luan kukafshehthi
 
Shperndaje
ikub#: 1801030057
Kur Beni luan kukafshehthi Telefoni bie ne shtëpi dhe është Beni ai qe e ngre
- Alo? Vogëlush a është babi jot atje?
- Jo - i përgjigjet Beni. - Ai është i zënë.
- Kaloma mamin atëherë
- Edhe ajo është e zënë
- Vetëm je ne shtëpi ti?
- Jo është policia
- Epo kaloma njërin nga policet atëherë.
[I ngjashëm: Beni në kishë ]
.
- Edhe ata janë te zënë
- More djalosh.. Babai ishte i zënë, mamaja po ashtu, edhe policet.. Çfarë po ndodh atje?
- Ata po me kërkojnë
- Po si kështu?
- Epo ja.. Po luaja me mamin dhe babin kukafshehthi. Ata me kërkuan kudo, nuk me gjeten dhe lajmëruan policinë, por as ata nuk po me gjejnë...
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: BENI KUKAFSHEHTHI LOJA POLICIA TELEFONI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved