Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vajza topless ngacmohet nga një djalë. E godet me grushte. VIDEO
 
Shperndaje
ikub#: 1801030028
Vajza së bashku me një shoqen e saj, i është përgjigjur me grushte ngacmuesit.
Në festivalin Rhythm & Vines që mbahet çdo vit në Gisborne, në Zelandën e re, për të festuar ardhjen e vitit të ri, një vajzë është ngacmuar nga një djalë teksa shëtiste topless, me gjoksin e mbuluar vetëm me bojë.
Skena është filmuar nga pjesëmarrësit e tjerë në festival dhe është publikuar në YouTube, duke u bërë virale, ndërsa policia nuk ka ndërmarrë asnjë veprim ndaj ngacmuesit.
Protagonistja e videos, Madeline Anello-Kitzmiller, me origjinë nga Portland, Shba,  e intervistuar për Herald, e ka përshkruar eksperiencën e saj si një "shock kulturor", qe s'e ka takuar ne SHBA.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: NGACMIMI TOPLESS VAJZA ZELANDE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved