Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
Raiffeisen
Living


Apokalipsi në 23 shtator
23 shtatori i këtij viti do të jetë Dita e Gjykimit Final, Apokalipsit. Profecia e fundit i takon David Maede,autorit te librit “Planet X, the 2017 Arrival”, i cili është shumë popullor ne web gjate kohëve te fundit.
Bërthama e Diellit rrotullohet 4 herë më ngadalë se sipërfaqja
Ne këtë përfundim ka dale një studim i Universitetit te Kalifornisë ne Los Angeles (Ucla) dhe Institutit francez te astrofizikës hapësinore.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved