Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
Chez Moi
Living


Eja në Jalë me Elitën...
Akademia Profesionale Elita tashmë organizon akademinë verore. Kjo akademi përveç trajnimit dhe çertifikimit, do ju jap mundësinë e argëtimit, plazhit të mrekullueshëm të Jalës, sporteve të veçanta dhe kampionateve midis grupeve.
Peshkaqeni rrethon dhe sulmon barkën e peshkimit
Një peshkaqen i madh, i bardhë, i gjatë më shumë se katër metra, ka ngatërruar motorin e një skafi të vogël në brigjet e Port MacDonnell, në Australi, me gjahun e tij.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved