Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të bëni vetë një kapje të bukur të flokëve
 
Shperndaje
ikub#: 1612150165
Nuk dini çfarë të bëni me flokët? Ja një model i thjeshtë dhe i shpejtë.
Ndodh që të mos keni kohë të lani flokët apo ti krihni ato në mënyrë që të duken bukur. Prandaj në raste të tilla janë shumë të vlefshme flokët e kapur. Ja si të krijoni vetë një model të thjeshtë dhe të shpejtë.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BISHT FLOKET KAPJA MODELI TOPUZ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved