Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si të dukeni fotozhenike në foto
 
Shperndaje
ikub#: 1707120099
Gjithçka ka të bëjë me një truk të vogël.
Të famshmit fotografohen nga çdo kënd i mundshëm nga paparacët dhe sërish duken bukur. Edhe pse ato kanë një grup të tërë punë që merren me paraqitjen e tyre dhe gjetjen e këndit të duhur që i bën ato të duken bukur.
 
Megjithatë ka një truk të vogël që të famshmit e përdorin shumë në foto e tyre për tu dukur bukur dhe fotozhenik. 
 
Gjithçka ka të bëjë me animin pak të kokës tuaj. Ajo duhet anuar nga ana juaj më e mirë  si dhe të ulni pak mjekrën poshtë. Sigurisht në fund buzëqeshni.
 
Me këtë truk do të keni të gjitha fotot e bukur dhe do të dukeni fotozhenike pa a vrarë më mendjen se si keni dalë. Ky pozicion ju bën të dukeni delikate dhe më të ëmbla duke zbutur parregullsitë e fytyrës.
 


ventouris
ventouris


Postuar: 12 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FOTO FOTOZHENIKE TRUKU

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved