Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si të keni një bark të sheshtë ne 2 javë pa bërë asnjë ushtrim
 
Shperndaje
ikub#: 1707130066
Pija magjike që ju largon yndyrat dhe zvogëlon perimetrin e belit në vetëm 14 ditë.
Ushtrimet fizike janë të këshillueshme të bëhen 3-4 herë në javë. Ato ndihmojnë në mbajtjen e  trupit në formë. Megjithatë ka disa raste që njerëzit shtojnë disa kilogramë ose kanë fryrje dhe kërkojnë një rezultat të shpejt dobësimi. 
 
Në këtë rast vlen pija magjike e përberë nga lëng greipfruit, një lugë mjaltë dhe 2 lugë uthull molle. 
Përzieni të gjithë së bashku dhe këtë pije piheni dy herë në ditë, esëll në mëngjes dhe përpara se të flini gjumë. Do të shihni se brenda 14 ditëve do të keni një bark të sheshtë dhe bel më të hollë.
 
Kjo pije ndihmon në djegien e yndyrës, nxitjen e metabolizmit dhe largon të gjitha toksinat duke forcuar imunitetin.
 
 


ventouris


Postuar: 13 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BARKU DOBESIMI PIJA YNDYRAT

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved