Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Si të shpëtoni nga dhimbjet e gjurit vetëm me një lëvizje
 
Shperndaje
ikub#: 1707170056
Dhimbjet në gjunjë janë një gjendje mjekësore shumë e zakonshme dhe ndodh për shkak të konsumimit të vazhdueshëm të nyjave të gjurit.
Kjo dhimbje përjetohet nga mosha të ndryshme, nga fëmijët deri tek mosha e tretë. Gratë janë më të prekura se meshkujt nga kjo sëmundje.
 
Kjo është një sëmundje që mund të ndryshoje të gjithë mënyrën tuaj të jetesës.
 
Dhimbjet e gjurit mund të ndodhin si pasojë e moshës, osteoporozës, obezitetit, ose ndonjë plage apo sëmundje reumatizmale.
Sigurisht ekzistojnë ilaçe, kura e fizioterapi të ndryshme për largimin e dhimbjeve. Megjithatë zbuloni një truk të thjeshtë dhe shumë efektiv  që mund ta përdorni në çdo moment për pushimin e dhimbjeve të gjurit.
 
Gjithçka që ju duhet është një peshqir. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme për të kuptuar të gjithë teknikën që duhet të ndiqni për largimin e dhimbjeve të gjurit.


ventouris


Postuar: 17 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DHIMBJE GJURI TRAJTIMI USHTRIMI

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Chez Moi
TeorenCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved