Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të vishni një fustan festash që e urreni
 
Shperndaje
ikub#: 1711130061
Sezoni i festave nuk mbaron kurrë. Ka festa në çdo stinë. Ashtu siç ka fustane festash në dollapin tuaj, që edhe pse e ke veshur atë vetëm në një festë apo dy, nuk të pëlqen.

Ka gjithmonë më shumë sesa një mënyrë për tu veshur në një festë, dhe të shtosh një element të ri në të mund të ndryshoj të gjithë pamjen që fustani dhe ti nën fustan ke. Duke bërë atë më interesant.

Për shembull të veshësh një palë pantallona poshtë një fustani kadife të kuqe të errët, mund të krijojë një kontrast të madh dhe kështu ke përfituar një veshje të ngrohtë dhe të bukur festash.

Çfarëdo ti shtosh fustanit; një palë çizme të vjetra, një xhaketë më ngjyrë të ndezur apo një palë pantallona me lule ato do ndihmojnë të ndryshojë pamja e veshjes suaj, duke sjellë një risi në fustanet e festave. Dhe risinë do e sjellësh ti. 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BEJE VETE FESTA FUSTANE MODE STIL

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved