Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të lidhni bukur rripin e palltos
 
Shperndaje
ikub#: 1711230074
Ide fantastike që do e bëjë pallton tuaj të duket edhe më shik dhe unike.
Palltot janë veshja mbizotëruese e dimrit dhe nuk ka femër që nuk ka në gardërobën e saj të paktën një pallto. Nëse ajo lidhet në mes me rrip atëherë mos e mbani më në mënyrën e zakonshme, por krijoni një art me rripin e saj. 
 
Në videon e mëposhtme jepen mënyra fantastike dhe të thjeshta si mund ta lidhni bukur rripin e palltos.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: IDE LIDHJA PALLTO RRIPI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved