Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të krijoni kaçurrelat pa përdorur nxehtësinë
 
Shperndaje
ikub#: 1712190122
Mënyra të thjeshta dhe praktike si të bëni kaçurrelat pa dëmtuar flokun.

Në videon e mëposhtme jepen 4 mënyra të thjeshtë të krijimit të kaçurrelave.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KACURRELA MENYRA NXEHTESIA VIDEO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved