Si të prisni vetë balluket në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 1712210069
Si të prisni vetë balluket në shtëpi Një mënyrë e thjeshtë dhe e saktë për të rregulluar dhe prerë vetë balluket në shtëpi.
Kur keni balluke ato rriten shumë shpejtë duke qëndruar larg modelit fillestar. Kjo bën që çdo muaj të qëndroni tek parukieria vetëm për të rregulluar balluken tuaj. Mjaft me më takime të kota në parukeri. Mos shpenzoni paratë dhe orët tuaj duke lënë takime, por mësoni si ti mirëmbani vetë ato në shtëpi.
 
Është me të vërtetë e lehtë ti shkurtosh vetë balluket. Gjëja e parë është të zgjidhni gërshërët e duhura dhe që presin. Në këtë mënyrë nuk do të  rrezikoni të merrni një prerje të pabarabartë dhe të papërsosur.
 
Gjithashtu sigurohuni që flokët të jenë plotësisht të tharë, në këtë mënyrë ndo të shmangni prerjen shumë të shkurtër të tyre.
 
Niseni duke e shkurtuar pak dhe më pas shikoni nëse ka ende nevojë për tu prerë. Shmangni shkurtimin e madh që në fillim, pasi nuk do të keni më mundësi riparimi.
 
Në videon e mëposhtme tregohet mënyra e duhur si ti shkurtoni balluket tuaj.
 
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: BALLUKET PRERJA STILIMI VIDEO

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved