Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja disa gjëra të bukura që mund të bëni me gurë
 
Shperndaje
ikub#: 1712260002
Krijime të thjeshta, unike dhe shumë të bukura në arredimin e shtëpisë tuaj.
Nëse mendoni ti jepni shtëpisë tuaj një update në dekorin e saj, atëherë shtoni disa elementë të gurëve natyrorë. Mund t'ju duket e çuditshme por në fakt do ti japin shtëpisë një pamje më të freskët dhe me stil unik. 
 
Në videon e mëposhtme jepen disa ide dekori që mund të bëni thjeshtë me gurët që gjeni në rrugë.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DEKORIMI GURE SHTEPIA VIDEO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved