Si të dalloni lehtësisht nëse një bateri është plot apo bosh
 
Shperndaje
ikub#: 1801110144
Si të dalloni lehtësisht nëse një bateri është plot apo bosh Një mënyrë e lehtë dhe shumë e thjeshtë.

Merrni dy bateri dhe hidhini nga një lartësi e vogël. Nëse ajo qëndron në këmbë ose nuk kërcen shume kur përplaset me dyshemenë apo tavolinën atëherë është plotë. Por nëse ajo bie dhe kërcen shume kur përplaset atëherë është bosh. Shikoni videon e mëposhtme për të mësuar të gjithë mënyrën si të dalloni një bateri që ka mbaruar rezervat e saj.

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: BATERI BOSH DALLIMI PLOTE TESTI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved