Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
Chez Moi
Digitalb


Pse duhet të përfshini kripë deti në regjimin tuaj të bukurisë
Kripa e detit është një përbërës i nënvlerësuar por shumë potent në kujdesin e bukurisë. Kjo kripë përfitohet nga avullimi i ujit të detit dhe jo nga depozitat sedimentare.
Cineplexx
Si të shmangni futjen e thonjve të këmbëve nën mish
Këmbët janë gjymtyrët që kalojnë më shumë vuajtje dhe lodhje gjatë ditës se çdo pjesë tjetër e trupit. Ato mbajnë peshën e trupit, presionin e jetës moderne, vuajnë qëndrimin mbi takat e larta, janë gjithmonë në ecje të vazhdueshme gjatë gjithë ditës pa pushim etj.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved