Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Mjekër po apo jo?
 
Shperndaje
ikub#: 1706190065
Meshkujt me mjekër kurrë si këto kohe nuk kanë qene me tërheqës.
Ne te vërtet mjekra është një nder elementet estetik te meshkujve dhe kjo gjë pëlqehet shume edhe nga femrat. Por ka disa veçori qe mjekra e meshkujve tregon për ta.
 
 
1. Janë me misterioz
Mjekra i bën meshkujt te duken me misterioz dhe enigmatik. Meshkujt qe mbajnë mjekër tërheqin femrat pa asnjë shqetësim.
 
 
2. Janë me inteligjent
Kur prekin mjekrën ndërsa mendojnë dhe reflektojnë kane një pamje me inteligjente por dhe shume tërheqëse.
 
3. Kujdesen me shume për veten
Ne krahasim nga sa mund te mendohet meshkujt me mjekër jep menjëherë idenë e meshkujve qe kujdesen shume për veten. Krehër, krem, locion et janë gjithmonë pranë për kujdesin ndaj mjekrës dhe kjo kujdesie shihet edhe tek partneri.
 
 
4. Janë seksualisht tërheqës
Mjekra bën me tërheqës një mashkull për shkak se mbulon një pjese te fytyrës dhe kuriozon femrat për ta zbuluar duke arritur kështu te intrigojnë me shume fantazinë femërore.
 
5. Janë me te maturuar
Mjekra ju jep një pamje disi me te madhe. Kjo lejon meshkujt te duken ne sytë e femrave me te maturuar dhe serioz ne krahasim me te tjerët. Maturia është një nder ato karakteristika qe femrat kërkojnë me se shumti.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ MJEKER

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Raiffeisen
Bordo Revista

Synoia AlbaniaCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved