DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të bëni një makeup të bukur veror
 
Shperndaje
ikub#: 1708120021
Vera kërkon një makeup të lehtë, të ëmbël dhe natyral në mënyrë që djersa dhe temperaturat e larta të mos e shkatërrojnë atë vetëm 5 minuta më vonë pasi e keni përfunduar.
Në videon e mëposhtme do të prezantojmë një makeup në nuancat e kafes, të ëmbël dhe natyral. Ky makeup u rri mirë të gjithëve pasi thekson sytë, nxjerr në pah bukurinë dhe për më tepër duket sikur nuk jeni lyer.
 
Këtë tualet mund ta mbani në përditshmëri, në punë apo shëtitjet me miqtë.
 
Zbuloni në videon e mëposhtme të gjithë teknikën e duhur të këtij makiazhi.
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KAFE MAKEUP NATYRAL VERE

Loading...

Ekspozimi i hireve femërore në skenë
(Është apo jo përdorim seksual i saj?)
PO JO


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Raiffeisen
Bordo Revista

Synoia AlbaniaCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved