Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Moda e meshkujve dhe kombinimi i ngjyrës kafe
 
Shperndaje
ikub#: 1710180072
Ja disa nga kombinimet me te mira te ngjyrës kafe ne modën e meshkujve.
Si te kombinoni ngjyre kafe? Është një nuance shume përdorur nga meshkujt dhe nuk është aspak e vështirë për tu kombinuar. Është një ngjyre mode qe meshkujt mund te veshin ne te katër stinët. Ja disa nga kombinimet me te mira te ngjyrës kafe ne modën e meshkujve.
 
 
1. Nuance pas nuance
Për te bere një kombinim te thjesht por edhe ne trend mund te kombinoni dy sfumatura te ndryshme ne ngjyre kafe ku mund te luani midis kostumit dhe këmishës.
 
2. Kostumi kafe veror dhe bluze ne te njëjtën ngjyre
Për stinën e nxehte mund te preferoni te vishni një kostum te lehte ne ngjyre kafe dhe ta kombinoni bukur me një bluze polo ne ngjyre çokollate për një pamje me te vërtet elegante.
 
3. Ngjyra kafe dhe gri
Është një nder kombinimet me te thjeshta qe mund te bëni qofte ne dimër ashtu dhe ne verë. Kështu për ne dimër mund te vishni pantallonat tuaja kafe me një xhakete ne ngjyre gri.
 
4. Xhakete lëkure dhe xhupa
Është një nder kombinimet klasik pantallonat e zeza për ti veshur me një xhakete kamosh ne ngjyre kafe. I njëjti rregull vlen edhe për xhaketën e lëkurës.
 
5. Pantallona kafe dhe xhakete ne ngjyre te çelur
Nje kombinim i bukur si ne stilin e viteve 50' për një stil casual elegant.
 
6. Kostum kafe dhe këmishë
Varet gjithmonë nga tonaliteti i ngjyrës qe keni zgjedhur. Mund te vishni një këmishë ne ngjyre blu me stampa te vogla apo një këmishe te çelur ne tonalitetitn e ngjyre bezhe me kostum kaf.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIM MESHKUJ MODA NGJYRA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved