Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të kombinoni kravatën pa gabuar
 
Shperndaje
ikub#: 1710200116
Mund ti jepni një pamje me te bukur një kostumi formal dhe arrin te beje elegante çdo veshje jo formale.
Truku i vërtet për te kombinuar kravatën bukur është te zgjidhni ngjyrat e duhura. Kravata është një aksesor i rëndësishëm ne gjendje për t’ju dhënë një pamje stili dhe për te kompletuar look-un.
Mund ti jepni një pamje me te bukur një kostumi formal dhe arrin te beje elegante çdo veshje jo formale.
 
Për këtë arsye është e rëndësishme te dini si te kombinoni kravatën pa gabuar dhe te dukeni bukur. Me trendët e sezonit mund te zbaviteni shume qoftë sepse ekzistojnë shume variante kravatash por edhe pse kombinimet janë bere me trendi duke i krahasuar me te shkuarën.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GABIME KOMBINIM KRAVATA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved