Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Një bizhu në trend për të
 
Shperndaje
ikub#: 1710210009
Firmat leader ne fushën e aksesoreve te çmuar kane preferuar bizhuteri ne stile te ndryshme duke filluar nga varëset e argjendit, te arta dhe prej çeliku deri tek unazat, byzylykët prej lëkure por edhe ato me te rafinuara për ti kombinuar me veshje me te rafinuara.
Koleksioni bizhuterive për meshkujt 2017 janë te pasura me krijime origjinale. Artikuj te menduar për ti dhënë një pamje te bukur çdo veshjeje.
Firmat leader ne fushën e aksesoreve te çmuar kane preferuar bizhuteri ne stile te ndryshme duke filluar nga varëset e argjendit, te arta dhe prej çeliku deri tek unazat, byzylykët prej lëkure por edhe ato me te rafinuara për ti kombinuar me veshje me te rafinuara.
 
Nder propozimet ne fushën e varëseve për meshkuj 2017 modelet e propozuara nga brandet me te njohura janë te gjata dhe te shkurtra për te gjitha shijet dhe ne materiale te ndryshme. 
 
Për sa i përket byzylykëve firma te ndryshme kane preferuar modele prej lëkure por edhe modele me klasike për ti mbajtur me veshje me te rafinuara te dekoruara me pllaka qe mbajnë emrin e firmës te gdhendur.
Ne fushën e unazave për meshkuj te preferuara janë ato ne flori te cilat janë modele te gjera dhe te realizuara me gdhendje. Ndërsa forma me moderne kane unazat e argjendta dhe ato prej çeliku.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BIZHU MESHKUJ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved