Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kapelat e meshkujve për vjeshtë/dimër 2017-18
 
Shperndaje
ikub#: 1710230110
Ja cilët do te jene aksesoret për meshkuj për stinën e ftohte.

Modelet must have te kapelave për meshkuj vjeshtë/dimër 2017-18 janë propozuar ne forma te ndryshme, artikuj te realizuar ne pëlhura te ngrohta dhe te buta siç është Kashmir qe firmat e mëdha te modës i sjellin ne versionin me klasik ose dhe moderne ne stil.

Nga kapelat e trikotuara tek versionet berret, nga kapelat me strehe te gjere dhe elegante tek ato ne stilin e beanie hat. Ja cilët do te jene aksesoret për meshkuj për stinën e ftohte.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DIMRI KAPELE MESHKUJ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved