Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
5 mënyra për të veshur xhupin e lehtë
 
Shperndaje
ikub#: 1710240120
Një veshje komode dhe te cilët mund ta vishni me çdo gjë qoftë me veshje elegante ashtu dhe me ato casual dhe street.
Edhe pse i ftohti madh ende nuk ardhur është e rëndësishme te përgatiteni. Një nder veshjet e domosdoshme për këtë sezon vjeshtë/dimër 2017-18 si për femrat ashtu dhe për meshkujt është xhupi i lehte. Një veshje komode dhe te cilët mund ta vishni me çdo gjë qoftë me veshje elegante ashtu dhe me ato casual dhe street.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MENYRA VESHJA XHUPI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved