Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Parfumet e meshkujve dhe te rejat e sezonit
 
Shperndaje
ikub#: 1710250062
Ja disa nga parfumet me te mira te momentit midis te rejave dhe atyre must.

Nder parfumet e meshkujve aromat drusore dhe ato te myshkut janë protagonistet e vërteta te sezonit 2017. Propozimet e reja kane një karakter te vendosur, janë shume mashkullore edhe pse nuk mungojnë dhe propozimet eau de parfum te miskuara me erëza dhe bime jeshile.

Por cilat janë aromat me te mira për meshkuj për vjeshtën? Ja disa nga parfumet me te mira te momentit midis te rejave dhe atyre must.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ PARFUME SEZONI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved