Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Gabimet e zakonshme që bëjnë meshkujt në të veshur
 
Shperndaje
ikub#: 1710270128
Nuk mund te dilni për një birre duke veshur një pale këpucë serioze te cilat vishen me kostum dhe kravatë.
Qëndroni larg shapkave me gisht kur jeni ne qytet, kanatjeret nen këmishë etj. Ja çfarë gabimesh bëjnë meshkujt ne te veshur.
 
Aksesoret janë te rëndësishëm edhe për pamjen e meshkujve. Kështu është mire te zgjidhni me kujdes modelin e këpucëve. Është mire qe ti ndani ato për secilin rast. Nuk mund te dilni për një birre duke veshur një pale këpucë serioze te cilat vishen me kostum dhe kravatë. Gjithashtu edhe aksesoret e tjerë si ora apo bizhute janë te rëndësishme sepse ju japin një pamje me origjinale.
 
Këmishët me mëngë te shkurtra ne ditët e sotme nuk janë një veshje shume e preferuar për meshkujt. Kështu përpiquni te gjeni këmishën e duhur për ju ne baze te moshës dhe fizikut.
 
Çorapet e bardha është mire ti eliminoni nga gardëroba juaj dhe preferoni çorape me ngjyre blu apo te zeze te cilat te jene te gjata. Kujdes me logot e mëdha te firmave sepse asnjëherë nuk dukeni bukur. Dëshironi te jeni komod ne vere dhe vishni shapka me gisht ndërsa jeni ne qytet? Kjo është e gabuar me mire nëse preferoni një pale sandale, shapkat me gisht janë me te përshtatshme ne pushime. Nuk dukeni aspak bukur nëse do te vishnit një kanatjere nen këmishë dhe kjo te dukej. Nëse keni ftohte vishni me mire një xhakete apo triko.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GABIME MESHKUJT VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved