Ja si të vishni bukur xhaketën e kostumit dhe jeans-et
 
Shperndaje
ikub#: 1710310073
Ja si të vishni bukur xhaketën e kostumit dhe jeans-et Kështu mund te vishni xhaketën e kostumit me jeans vetëm kur rasti jua kërkon.

Shpesh ndodh qe një kostum me kohen nuk përdoret. Te kombinoni xhaketën me pantallona te cilat nuk janë te ngjashme është një hap i gabuar për sa i përket stilit.

Por xhaketën e kostumit mund ta kombinoni bukur me një pale jeans. Jeans-et janë pantallonat perfekte për ti veshur me një xhakete kostumi duke përftuar kështu një look casual.

Por duhet te tregoni kujdes me modelin e jeans-ve.

Një pale jeans-e shume te gjera janë shume jo formal për një xhakete kostumi.

Siç mund ta dini pantallonat jeans janë veshje jo formale. Nuk ka rëndësi sa te bukur mund te jene ato. Kështu mund te vishni xhaketën e kostumit me jeans vetëm kur rasti jua kërkon.

Loading...
Shfleto artikuj te tjere per: JEANS KOSTUM XHAKETA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved