Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
7 Parfumet më të mirë të meshkujve për dimrin 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1711010082
Por cilët do te jene parfumet me te mira për meshkuj për dimrin 2018?
Kur mendojmë për një parfum meshkujsh na vjen menjëherë ne mendja aroma klasike e tyre duke filluar nga aroma e drurit, lëkurës dhe bergamotës etj. Por mesa duket aromat e reja te meshkujve janë te përbëra edhe nga lule si jasemini, iris etj lule tipike "femërore".
Esenca e re e Bulgari Man in Black Essende është një arome e pasur me kontraste te tilla madje edhe për sa i përket ambalazhit është një parfum qe bie vërtet ne sy. Por cilët do te jene parfumet me te mira për meshkuj për dimrin 2018?
 
1. Acqua di Parma është një nder parfumet me te preferuara nga meshkujt dhe do te jete i tille edhe për dimrin 2018 ne versionin kolonje.
 
2. Man in Black Essence nga Bulgari një arome qe do te pëlqehet shume nga meshkujt këtë sezon.
 
3. Sauvage nga Dior. Një arome me te vërtet mahnitëse e cila te bën te kthesh kokën.
 
4. Gentleman nga Givenchy. Për dashamirësit e firmës se njohur ne listën e parfumeve me te mire nuk kishte si te mungonte edhe Gentleman nga Givenchy për këtë sezon.
 
5. L'Homme Intense nga Prada. Nja arome shume elegante ashtu sikurse tregon edhe ambalazhi.
 
6. Valentino Uomo Noir nga Valentino. Përveç se ka një ambalazh shume te bukur ky parfum ka një arome te miksuar me boronice dhe kafe.
 
7. Just Rock nga Zadig & Voltaire . Është një parfum meshkujsh për me një arome vanilje te miskuar me gështenja.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DIMRI MESHKUJ PARFUME

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved