Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Xhupat më fashion për meshkujt
 
Shperndaje
ikub#: 1711090130
Modelet janë nga me te ndryshme duke filluar nga ato me kapuç deri tek ato me stampa kamuflazh, inserte dhe ngjyra ne kontrast.

Xhupat për meshkujt për vjeshtë/dimër 2017-18 janë veshja casual chic por dhe shume modern pa llogaritur edhe ndjenjën e ngrohtësisë qe falin.

Nder tendencat e dimrit 2017 përveç kthimit te palltove, xhupi vazhdon te qëndrojë veshja perfekte për te qene ngrohte kur temperaturat ulen.

Modelet janë nga me te ndryshme duke filluar nga ato me kapuç deri tek ato me stampa kamuflazh, inserte dhe ngjyra ne kontrast.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FASHION MESHKUJ XHUP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved