Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çanta e rrumbullakët trendi më i ri i fashionisteve
 
Shperndaje
ikub#: 1711130079
Tendencat janë qarta dhe jo me kot te gjitha firmat e modës qofshin ato luksoze apo edhe ato low cost këtë vit kane synuar për këtë model çante.
Nder tendencat e çantave me te preferuara dhe ne trend për vjeshtë/dimër 2017-18 mesa duket do te jene ato, çantat e vogla dhe te rrumbullakëta te cilat shpesh mbahen ne shpatull dhe kane një design shume te veçante por qe sigurisht kombinohen me te gjitha veshjet.
 
Tendencat janë qarta dhe jo me kot te gjitha firmat e modës qofshin ato luksoze apo edhe ato low cost këtë vit kane synuar për këtë model çante.
Çantat e rrumbullakëta janë propozuar ne modele te shumta. Pjesa me e madhe e tyre janë njëngjyrëshe ndërsa modele te tjera i kane kushtuar vëmendje logove te brandit qe i ka krijuar.
 
Çantat e rrumbullakëta me te preferuara qëndrojnë ato qe varen ne qafe. Çantat me përmasa te vogla dhe me zinxhir te gjate apo rrip lëkure.
Por janë edhe modelet me te veçanta te cilat paraqiten ne forma jo te zakonshme. Nëse ju pëlqen e madhe, e mesme apo mini, round bag nuk mund te mungoje ne gardërobën tuaj për këtë sezon nëse jeni fashioniste te vërteta.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA FASHIONISTE RRUMBULLAK

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved