Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çfarë kanë të përbashkët këta bukuroshë?
 
Shperndaje
ikub#: 1711130042
Të rruhesh apo të mos rruhesh? Dikur përgjigja do të kishte qenë ‘Po, të rruhesh’. Sot përgjigja ka ndryshuar.

Por ja që ka hyrë kjo mania e re mes tendencave të meshkujve. Është sjellë fillimisht nga personazhe të njohur, në tapete të kuq dhe pastaj është kthyer në një tendencë mbarë botërore.

Tani brisku është lënë të pushojë sepse mjekra kë ndërmend të qëndrojë.

Ryan Gosling dhe Justin Timbërlake, të dy kanë shumë vite që eksperimentojnë me forma të ndryshme mjekrash. Drake e ka kthyer mjekrën e vet në një vepër arti që e identifikon.

Por nuk janë vetëm këta, por të shumtë meshkujt që i bashkon vetëm një gjë e dukshme; Mjekra.

Për më shumë shikoni fotogalerinë bashkangjitur. 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ MJEKRA MODE STIL

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved