Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Aksesor për meshkuj elegant
 
Shperndaje
ikub#: 1711150117
Sot po ju tregojmë se cilët janë aksesoret qe nuk duhet te mungojnë ne gardërobën e një mashkulli elegant.
 
Kapele, syze ne stilin vintage, rrip prej lëkure, ore ne stilin e viteve 50' e cila nuk duhet te mungoje ne pulsin e një mashkulli dhe byzylyk. Ja cilët janë aksesoret dimëror ne tendence për meshkujt elegant.
 
Cilat janë dhe si janë aksesoret me te bukur për meshkujt elegant sipas tendencave te modës për dimrin 2017-18? 
 
 
Aksesori i duhur ndryshon stilin e një veshjeje madje edhe atyre mashkullore. Një pale këpuce, një kapele apo një rrip mund te transformojnë një veshje klasike apo një pallto ne një veshje te re dhe është pikërisht për këtë qe te gjeni aksesorin e duhur për ta kombinuar me veshjet shpesh nuk është kaq e thjeshte.
 
 
Sot po ju tregojmë se cilët janë aksesoret qe nuk duhet te mungojnë ne gardërobën e një mashkulli elegant.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR ELEGANT MESHKUJ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved